Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zobraziť viac informácií.

Vzdelávanie

Zóna pre členov

Nová registrácia

Konferencie

KONFERENCIA: "Istoty zákona vs. neistoty života" (2015)

V dňoch 10. – 11. apríla 2015 sa v Košiciach v priestoroch KOŠICE HOTEL konal už 4. ročník konferencie organizovanej Komorou pre medicínske právo – MEDIUS na vysoko aktuálnu tému, ktorou bol onkologický pacient, s oficiálnym názvom „Istoty zákona vs. neistoty života, s podnázvom Onkologický pacient: Multidisciplinárne výzvy z pohľadu práva, bioetiky a medicíny.

Takisto ako všetky predošlé konferencie, aj táto konferencia mala multidisciplinárny charakter. Na jednom fóre sa stretli svetoví odborníci z piatich európskych krajín z oblasti práva, medicíny, bioetiky, psychológie, farmakológie a farmácie, morálnej teológie, aby sa v jednotlivých blokoch podelili o svoj pohľad na onkologického pacienta.

Počas dvoch dní vystúpilo na medzinárodnej konferencii „Istoty“ zákona vs. neistoty života 23 prednášajúcich z piatich európskych krajín (Nemecko, Poľsko, Česká republika, Slovensko, Rumunsko). Títo spolu s diskutérmi vytvorili kvalitný a pestrý odborný program pre viac ako 150 pasívnych účastníkov.

Diskutovalo sa najmä na tieto témy:


« späť na Konferencie »
Konferencie | eLearning | Spolupráca s partnermi