Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zobraziť viac informácií.

Vzdelávanie

Zóna pre členov

Nová registrácia

Tréningy

Poskytovateľ zdravotnej starostlivosti – podmienky pre výkon činnosti, vybrané právne problémy

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti je činnosťou viazanou na získanie osobitného povolenia. Ako vyzerá proces vzniku poskytovateľa zdravotnej starostlivosti (právnickej osoby)? Ktoré povinnosti a náležitosti musí záujemca o získanie povolenia splniť? Aké sú povinnosti poskytovateľa po jeho vzniku?

Cieľom modulu je oboznámiť účastníka s jednotlivými štádiami vzniku poskytovateľa a s jeho prvotnými povinnosťami po začatí činnosti.

Cieľová skupina a výstup:
Zdravotnícki pracovníci, resp. iné osoby s ukončeným vysokoškolským vzdelaním, min. s ukončeným stredoškolským vzdelaním s maturitou. Každý účastník dostáva na konci modulu stručný tréningový výstup, ktorý zachycuje hlavné tézy modulu.

Organizácia modulu:
Jeden modul trvá 5 hodín, pričom je rozložený do 3 blokov, 2 bloky v trvaní 1,5 hodiny doobedu, jeden 2 hodinový blok poobede. Modul môže byť rozšírený na 2 dni (každý deň 6 hodín).

Metodiky, počet účastníkov:
Pri vzdelávaní využívame interaktívne metodiky a multimediálnu techniku. Spôsob vzdelávania vplýva aj na max. počet účastníkov. Ideálny počet pre 2 lektorov je max. 30 osôb. Tento počet je samozrejme možné prispôsobovať, čo samozrejme ovplyvňuje vybrané metodiky.

 


 


« späť na zoznam tréningov »
Konferencie | eLearning | Spolupráca s partnermi