Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zobraziť viac informácií.

Aktuality

Zóna pre členov

Nová registrácia

Aktuality

2 percentá môžete venovať aj Komore pre medicínske právo - MEDIUS o.z.

Milí priatelia, aj tento rok sa na Vás obraciame s prosbou o podporu našej organizácie - občianskeho združenia prostredníctvom „darovania“ podielu z Vašej dane. Vieme, že dnes je príležitostí, kde tento podiel darovať množstvo, ale veríme, že naša činnosť a vízia Vás inšpirujú natoľko, že sa rozhodnete podporiť práve nás. Poslaním Komory pre medicínske právo - MEDIUS, o.z. je vytváranie právneho prostredia medzi poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a pacientom. Obaja tvoria súčasť liečebného procesu, ktorého výsledok je determinovaný ich vzájomným pôsobením.


Komora pre medicínske právo - MEDIUS, o.z. prostredníctvom svojich portálov poskytuje široký priestor na získavanie informácií týkajúcich sa skvalitnenia právnych aspektov poskytovania zdravotnej starostlivosti, tak pre poskytovateľa zdravotnej starostlivosti, ako aj pre pacienta. Bezplatná právna poradňa na www.pravo-medicina.sk pomáha pacientom, poradňa portálu www.medius.sk zas poskytovateľom,  zorientovať sa v zložitej problematike liečebného procesu.

Aj VY môžete prispieť nášmu občianskemu združeniu Komora pre medicínske právo - MEDIUS k vytváraniu kvalitného vzájomne prospešného vzťahu medzi poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a pacientom, ktorý sa týka každého z nás. Stačí, ak sa rozhodnete venovať na účet Komory pre medicínske právo- MEDIUS 2% z už zaplatenej dane v tomto roku.

Formuláre a Inštrukcie na stiahnutie nájdete nižšie.

Ďakujeme a tešíme sa zo vzájomnej spolupráce.

 


« späť na zoznam aktualít »

Dokumenty na stiahnutie

Pridať komentár

Komentáre