Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zobraziť viac informácií.

Aktuality

Zóna pre členov

Nová registrácia

Aktuality

Aj my sa uchádzame o Vaše 2%

Aj tento rok sa na Vás obraciame s prosbou o podporu našej organizácie prostredníctvom „darovania“ podielu Vašej dane. Vieme, že dnes je príležitostí, kde tento podiel darovať, množstvo, no veríme, že naša činnosť a vízia Vás inšpirujú natoľko, že sa rozhodnete podporiť práve nás. Poslaním Komory pre medicínske právo - MEDIUS je vytváranie zdravej pôdy pre nové vzťahy v zdravotníctve.

Komora pre medicínske právo - MEDIUS prostredníctvom svojich portálov poskytuje široký priestor na získavanie informácií týkajúcich sa skvalitnenia právneho aspektu liečebného procesu tak pre poskytovateľa zdravotnej starostlivosti, ako aj pre pacienta. Bezplatná právna poradňa pomáha pacientom, ale aj zdravotníckym pracovníkom zorientovať sa v zložitej problematike liečebného procesu.
Aj Vy môžete prispieť k vytváraniu kvalitného vzájomne prospešného vzťahu medzi poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a pacientom, ktorý sa priamo týka každého z nás. Stačí, aj sa rozhodnete venovať na účet Komory pre medicínske právo- MEDIUS 2% z už zaplatenej dane v tomto roku.

Bližšie informácie nájdete TU.
Ďakujeme a tešíme sa zo vzájomnej spolupráce


« späť na zoznam aktualít »

Pridať komentár

Komentáre