Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zobraziť viac informácií.

Aktuality

Zóna pre členov

Nová registrácia

Aktuality

E-kurz Správna klinická prax zadarmo!

Na portáli www.e-medius.sk je e-learningový kurz Správna klinická prax dostupný bezplatne na limitované obdobie.

Komora pre medicínske právo - MEDIUS ako prevádzkovateľ e-learningového portálu www.e-medius.sk v spolupráci so sponzorom kurzu TEVA Pharmaceuticals Slovakia s.r.o. sprístupnili e-kurz Správna klinická prax na limitované obdobie zadarmo.

 

Správna klinická prax je vyžadovaná pri realizovaní klinického skúšania na pracoviskách klinického skúšania.

Cieľom kurzu je oboznámiť pracovníkov, ktorí participujú na klinickom skúšaní (KS) so základmi správnej klinickej praxe (GCP). Interaktívnou formou účastník kurzu prejde zásadami GCP, povinnosťou etickej komisie a zadávateľa, taktiež povinnosťou skúšajúceho, naučí sa akým spôsobom zadávateľ pripravuje protokol klinického skúšania a príručku pre skúšajúceho. Dôležitým aspektom je zaznamenávanie KS, vďaka ktorému je kvalita KS merateľná.

 

Kurz obsahuje terminologický slovník, ktorý je prístupný v každom module. Kurz je navrhnutý sdôrazom na maximálnu efektivitu učenia sa, je podaný zrozumiteľne, využíva hovorené slovo, vizuálne pomôcky a optimálne množstvo prehľadne usporiadaného textu.

 

Kurz je kreditovaný v Slovenskej lekárskej komore (SLK), Slovenskej lekárnickej komore (SLeK), Slovenskej komore sestier a pôrodných asistentiek (SKSaPA) a v Slovenskej komore medicínsko - technických pracovníkov (SK MTP).

 

Vstúpiť do kurzu.


« späť na zoznam aktualít »

Pridať komentár

Komentáre