Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zobraziť viac informácií.

Aktuality

Zóna pre členov

Nová registrácia

Aktuality

Konferencia TRANSPARENTNOSŤ VO FARMAPRIESTORE

Snaha o zabezpečenie transparentnosti má svoje odrazy vo viacerých oblastiach národného zákonodarstva a okrem pozitív prináša aj otázky, o ktorých je potrebné diskutovať a spoločne právnu kultúru transparentnosti posúvať na vyššiu úroveň.

Organizátor Komora pre medicínske právo – MEDIUS ponúka na konferencii dňa 8. decembra 2016 v bratislavskom hoteli Chopin priestor pre vytvorenie platformy na konfrontáciu rôznych strán k otázkam legislatívy, ktorá sa dotýka zdravotníckych pracovníkov a subjektov farmaceutického priemyslu a predstavuje zaujímavú a špecifickú oblasť právnej regulácie.

 
Na konferencii by sme chceli diskutovať o prínosoch právnej úpravy hlásenia prevodov hodnôt pre poskytovateľov a zdravotníckych pracovníkov, odraz tejto úpravy v národných zdravotníckych informačných systémoch, ako aj prepojenia tejto témy na zdaňovanie peňažných a nepeňažných plnení poskytovaných zdravotníckemu sektoru. Dôležitou témou, ktorá sa vinie načrtnutou oblasťou je aj ochrana osobných údajov v celom spektre interakcií medzi jednotlivými subjektmi, ako aj vo vzťahoch týchto subjektov k správnym orgánom. Naším zámerom je, aby na základe vzájomnej  diskusie spíkrov konferencie a účastníkov konferencie došlo k posunu pohľadu na zvolenú tému, pomenovanie nejasných oblastí a k úvahe nad možnými riešeniami.
 

Od 17.10.2016 máte možnosť potvrdiť svoju účasť na konferencii „Transparentnosť vo farma priestore“ aj prostredníctvom online prihlášky.

 

Zaregistrujte sa do 10.11.2016 a môžete využiť zvýhodnený registračný poplatok v cene 115 €.

 

Bližšie informácie sú uvedené na portáli www.konferencia2016.medius.sk.


« späť na zoznam aktualít »

Pridať komentár

Komentáre