Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zobraziť viac informácií.

Aktuality

Zóna pre členov

Nová registrácia

Aktuality

Medzinárodná konferencia Reprodukčné zdravie ženy v centre záujmu je úspešne za nami!

V dňoch 10. – 11.4.2014 sa v nových priestoroch konferenčnej sály KOŠICE HOTEL zišli svetoví odborníci zo siedmich európskych krajín z oblasti práva, medicíny, bioetiky, psychológie, farmakológie a morálnej teológie, aby prezentovali svoje názory a podelili sa s účastníkmi o svoje bohaté skúsenosti a na prezentované témy s ostatnými prednášajúcimi a účastníkmi živo diskutovali.

Prítomní hostia si pochvaľovali multidisciplinárny charakter konferencie. Niečo viac o jej priebehu, témach a prednáškach sa dozviete na www.pravo-medicina.sk.

 

Konferenciu by nebolo možné zrealizovať na tak vysokej a profesionálnej úrovni bez ústretovosti Kancelárice WHO na Slovensku a primátora mesta Košice, ktorí nad podujatím prebrali záštitu. Ďalej vďaka odborným partnerom, medzi ktorých patrili Slovenská lekárska komora, Právnická fakulta UPJŠ v Košiciach, Slovenská lekárnická komora, Komora sestier a pôrodných asistentiek, Slovenská komora psychológov, Ústav státu a práva AV ČR, Slovenská gynekologicko-pôrodnícka spoločnosť SLS a Slovenská spoločnosť patológov.

Zároveň sme vďační za spoluprácu a náklonnosť generálnemu partnerovi, ktorým bola spoločnosť MEDIWORX software solutions, hlavným partnerom, ktorými sa stali h&h PARTNERS – advokátska kancelária, spoločnosť GlaxoSmithKline a Všeobecná zdravotná poisťovňa.

Partneri podujatia, spoločnosti Medtronic, GUTTA, Wolters Kluwer, KOŠICE HOTEL, Alpha Medical, Sysmex, Transmedic Slovakia, Medirex Group a J&T Banka sa svojou spoluprácou taktiež pričinili o jej nad mieru úspešný priebeh.  Na projekte taktiež spolupracovali spoločnosti Merck Serono, Renomia, Nábytok Kollárová a Univerzitná nemocnica L. Paustera v Košiciach.

V neposlednom rade ďakujeme mediálnym partnerom Lekárnické listy, Slovenský pacient, Slovenský lekár, NUBIUM a TASR za poskytnutie mediálneho priestoru na oboznámenie širokej verejnosti o podujatí.

Ako už pri podujatiach organizovaných Komorou pre medicínske právo – MEDIUS býva dobrým zvykom, celé podujatie sa nieslo v milej, priateľskej a tolerantnej atmosfére, ktorú ocenili všetci, ktorí sa konferencie zúčastnili.

Už teraz sa členovia a koordinátori Komory pre medicínske právo – MEDIUS tešia na stretnutie pri ďalšej medzinárodnej konferencii, ktorá sa uskutoční  v marci 2015, tento krát na tému „Istoty zákona vs. neistoty života – Onkologický pacient“. Videopozvánku si môžete pozrieť TU.

FOTOGRAFIE Z KONFERENCIE SÚ DOSTUPNÉ V SEKCII ČINNOSŤ/GALÉRIA.  
 


« späť na zoznam aktualít »

Pridať komentár

Komentáre