Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zobraziť viac informácií.

Aktuality

Zóna pre členov

Nová registrácia

Aktuality

Právna akadémia začala vzdelávaním sestier v Levoči

Všeobecná nemocnica s poliklinikou Levoča, člen skupiny AGEL sa stala prvým zapojeným zdravotníckym zariadením v rámci projektu Právna akadémia – Poďakuj sestre 2016, v ktorom sme právne vzdelávali sestry.

Ostrý štart vzdelávania prostredníctvom Právnej akadémie absolvovalo 110 sestier a pôrodných asistentiek vo Všeobecnej nemocnici s poliklinikou Levoča. Člen skupiny AGEL, nemocnica v Levoči sa tak stala prvým zapojeným zdravotníckym zariadením v rámci projektu Právna akadémia – Poďakuj sestre 2016, v ktorom lektor a riaditeľ Komory JUDr. Ivan Humeník, PhD. prednášal pre sestry na tému „Právna sebaobrana sestry“.

 

Prezenčné vzdelávanie sa uskutočnilo v priestoroch nemocnice v utorok 20. septembra 2016. Téma právneho vzdelávania sestry zaujala a aktívne sa zapájali svojimi otázkami do diskusie. Pre lektora bolo taktiež motivujúce odpovedať na otázky sestier, ktoré neváhali a prispievali aj opismi reálnych situácií, ktoré zažívajú počas svojej každodennej praxe. 

 

Ďakujeme Všeobecnej nemocnici s poliklinikou Levoča, a.s., členovi skupiny AGEL, ktorá vo svojich priestoroch umožnila vzdelávať sestry a pôrodné asistentky.


« späť na zoznam aktualít »

Pridať komentár

Komentáre