Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zobraziť viac informácií.

Aktuality

Zóna pre členov

Nová registrácia

Aktuality

Právny seminár MEDIUS I.

Naša Komora organizuje po prvý krát právny seminár na tému : "Právna zodpovednosť pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti". Seminár sa uskutoční 24. júna 2015 v Bratislave. Prihláste sa ešte dnes!

Seminár je zameraný na vybrané otázky právnej zodpovednosti v medicínskom práve, špeciálne pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Cieľovou skupinou semináru sú advokáti, manažment a právnici ústavných zdravotníckych zariadení, poskytovatelia zdravotnej starostlivosti, lekári, ale aj pacienti a pacientské organizácie.

Prednášať budú autori 1. Komentára k zákonu o zdravotnej straostlivosti, JUDr. Ivan Humeník, PhD. , na tému: Toto sú pacientské kauzy Slovenska: vybrané situácie zodpovednosti poskytovateľa pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti, a JUDr. Tomáš Husovský s prednáškou na tému: Ako je to s premlčaním nárokov v medicínskych sporoch?
Zároveň, odznie aj prednáška JUDr. Dušan Podolského, zástupcu nemocničného právnika, a to na tému: Skúsenosti nemocničného právnika pri riešení zodpovednostných situácií v medicínskom prostredí.

Nepreváhajte príložitosť zúčastniť sa 1. Právneho semináru MEDIUS - "Právna zodpovednosť pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti" 2015.


« späť na zoznam aktualít »

Pridať komentár

Komentáre