Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zobraziť viac informácií.

Aktuality

Zóna pre členov

Nová registrácia

Aktuality

projekt "Poďakuj sestre" pokračuje aj v roku 2015

Vďaka úspešnosti 1. ročníka projektu sme sa rozhodli pokračovať aj v roku 2015, v novom šate, s novými témami.

Povolanie sestry je veľmi náročné, o čom sme sa presvedčili aj pri realizovaní 1. ročníka projektu v priebehu roka 2014. Uvedomujeme si silu poďakovania profesii, ktorá tvorí nezastupiteľné miesto v zdravotníckom systéme.

Zmysel projektu sme videli aj vďaka ochote sestier dívať sa na svoje povolanie z iného uhla pohľadu, čo potvrdila aj ich hojná účasť na vzdelávacích aktivitách - viac ako 1200 sestier, ktoré tak získali vyše 2000 vzdelávacích kreditov.

Rozhodnutie pokračovať v projekte bolo spôsobené aj veľkou snahovou vás, milí pacienti, prejaviť formu vďaky jednoduchým ĎAKUJEM.  Vyše 347 poďakovaní konkrétnej sestre na našom portáli, tak prinieslo viac tepla do medziľudského vzťahu sestra - pacient, ktorý na poli zdravotníctva nesmie chýbať.

Projekt v roku 2015 je možné realizovať aj vďaka podpore Komory sestier a pôrodných asistentiek. Zároveň nás aj tento rok finančne  podporila spoločnosť  Johnson & Johnson, ako aj naši partneri z radov poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a mediálnych partnerov.

Pre sestry a pôrodné asistentky sme, okrem iného, pripravili nové témy e-learningového kreditovaného vzdelávania, ktoré nájdete na našom novom portáli www.e-medius.sk.


« späť na zoznam aktualít »

Pridať komentár

Komentáre