Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zobraziť viac informácií.

Aktuality

Zóna pre členov

Nová registrácia

Aktuality

Spustenie portálu www.medius.sk

V polovici júna 2011 boli po niekoľko mesačných prípravách spustené internetové stránky www.medius.sk. Portál www.medius.sk je hlavným - domovským portálom Komory, ktorý v sebe spája všetky činnosti a projekty Komory. Portál je momentálne vo fáze testovania, preto sa vopred ospravedlňujeme za prípadné chyby a technické nedostatky. Vitajte na našich stránkach!

Prostredníctvom portálu sa môžu záujemcovia o členstvo registrovať, pričom členské je možné uhrádzať priamo prostredníctvom služby CardPay, ktorá je integrovaná na stránke. Každý člen Komory má po registrácii vytvorený profil, v ktorom sa sústreďujú pre neho podstatné informácie ako napríklad údaje o trvaní členstva, certifikát o členstve či potvrdenia o úhradách členského. S členstvom v Komore sú spojené viaceré výhody o ktorých sa môžte dozvedieť v sekcii „Prečo byť členom“.  Člen Komory má možnosť využívať Poradňu, v ktorej sa sústreďujú otázky členov. Odpovede na otázky sú pripravované právnikmi, ktorí sa špecializujú na oblasť medicínskeho práva. Pod každou odpoveďou je vytvorený priestor na diskusiu.

Portál obsahuje informácie o certifikácii PATIENT FRIENDLY. Predmetom certifikácie realizovanej Komorou je posúdenie, či nastavenie poskytovateľa zdravotnej starostlivosti spĺňa kritéria na to, aby sme ho mohli označiť za zariadenie „PATIENT FRIENDLY“.  Poskytovatelia, ktorí tieto kritéria spĺňajú získajú certifikát, ktorí vo vzťahu k ich pacientom prezentuje ich kvalitu. Záujemcovia o certifkáciu majú možnosť vyplniť registračný formulár priamo na stránke medius.sk.

Na stránkach portálu medius.sk sú zverejnené aj vzdelávacie kurzy, ktoré je možné absolvovať. Kurzy sú zamerané na praktické otázky týkajúce sa právnej a bioetickej problematiky pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Pri každom kurze sú zverejnené informácie o obsahu kurzu, počte účastníkoch a používaných metodikách.

Veríme, že vás portál www.medius.sk zaujme a že na ňom nájdete všetky potrebné informácie o činnosti Komory. V prípade akýchkoľvek technických problémov nás kontaktujte na sekretariat(at)medius.sk.


« späť na zoznam aktualít »

Pridať komentár

Komentáre

2011-07-29 23:00:57 
skusam test aktuality