Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zobraziť viac informácií.

Aktuality

Zóna pre členov

Nová registrácia

Aktuality

Stali sme sa partnerom odbornej konferencie Banskobystrické dni pediatrickej anestézie. Príďte sa pozrieť!

V dňoch 19.-21. júna 2014 sa v Hoteli Partizán na Táloch uskutočnia Banskobystrické dni pediatrickej anestézie. Partnerom konferencie je Komora pre medicínske právo – MEDIUS, o.z. Konferencia interaktívnym spôsobom priblíži účastníkom z rôznych odborov denné problémy anesteziologickej praxe a ich riešenia.

Program podujatia je založený na workshopoch, príkladových štúdiách, porovnávaniach postupov. Vytvára toľko žiaduce štandardy klinickej medicínskej praxe. Aktuálna slovenská medicína je zároveň konfrontovaná so zahraničím pozvaním odborníkov z popredných centier medicíny detského veku.

 

Už počas krátkej doby pôsobenia si BBDPA získali popularitu, hlavne spôsobom prezentácie problémov. Aj nový ročník je rokom noviniek a hviezdnych rečníkov. V tematickom bloku - informovaný súhlas - sa bude účastníkom predvádzať komunikácia s pacientom/rodičom naživo. Úskalia tohto problematického kontaktu sa budú odhaľovať v spolupráci s právnikom a psychológom.

 

Tohtoročné “meet the experts” budú odlaďovať štandardy epidurálnej anestézie a pain servisu pre naše centrá detskej medicíny v spolupráci so zahraničnými odborníkmi.    

HLAVNÉ TÉMY PODUJATIA:

1. Behaviorálna príprava dieťaťa pred anestéziou, informovaný súhlas
2. Regionálna anestézia v detskom veku
3. Pain servis pediatrického pacienta

WORKSHOPY:

1. Regionálna anestézia – advanced
2. Obtiažna intubácia

Registrovať sa môžete TU.
Program nájdete v prílohe.

 

Fotografia (zdroj): pedanest.sk


« späť na zoznam aktualít »

Dokumenty na stiahnutie

Pridať komentár

Komentáre