Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zobraziť viac informácií.

Aktuality

Zóna pre členov

Nová registrácia

Aktuality

Záverečné zhrnutia z minikonferencie

Minulý týždeň, dňa 20. októbra 2011, sa v konferenčných priestoroch hotela Yasmin uskutočnila minikonferencia pod názvom "Riziká poskytovania zdravotnej starostlivosti v súčasných legislatívnych podmienkach", na ktorej sa Komora pre medicínske právo- MEDIUS oficiálne predstavila poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a odborníkom z ďalších oblastí.

Na minikonferenciu bolo pozvaných viacero odborníkov predovšetkým z oblasti medicíny. Pozvanie prijali najmä lekári - špecialisti, všeobecní lekári, predstavitelia Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou a tiež odborníci z oblasti práva.

Aj napriek niektorým neistým ohlasom, vačšinu účastníkov myšlienka Komory nadchla a prejavili záujem o členstvo. Viacerí z nich Komoru prijali ako príležitosť prispieť k zlepšeniu poskytovania zdravotnej starostlivosti na Slovensku a tiež ako možnosť riešenia viacerých problémov zdravotníckych pracovníkov.

Výsledok konferencie je možné v skratke zhrnúť ako úspešný začiatok  tvorby všeobecne prospešného partnerského vzťahu medzi poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti a pacientmi.


« späť na zoznam aktualít »

Pridať komentár

Komentáre